Koçak Dizayn tarafından aksi belirtilmediği taktirde her türlü taşıma ücretlerini firmamız tarafından karşılanacaktır. Firmamızdan almış olduğunuz Ürünlerin 20 rulo üzerinde olduğunda ücretsiz kargo firmamızca karşılanacaktır. Her ürün, en iyi hizmet ile duvarlarınızı süsleyecek olup, çocuk odası duvar kağıtları, genç odası duvar kağıtları, ithal duvar kağıtları olarak adlandırılmaktadır. Duvar kağıdı bizim işimizdir.
    Duvar Kağıtları hizmeti veren yeni web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. EN kaliteli ürünleri bizden bulabilirsiniz.
    2013. 2014. 2015. İthal Duvar kağıdı Kataloglarımız ve ürünlerimiz Magazalarımıza gelmiştir. 1 sınıf kalitede Stoklu Toptan ve pare kende satışlarımızla, Ankara ve diyer illerimize ürün satışlarımız mevcuttur. Müşterilerimizin ürün beyendikten sonra Kargo teslimatıyla Adrese teslimat yapıyoruz.[ 1 METRE KARESİ- 4 TL- ithal kaliteli ürünler.Toptan kağıt alımlarında bu fiyatlar düşecektir. Ürünlerimiz garentili ve Stoklu ürünler.
    Online Duvar kağıdı Toptan ve peraken de satışlarımız mevcuttur. Tüm bayilerimize ve mişterilerimize ürün seçimi sonrası Kargo ile adrese teslimat yapıyoruz. Adana, Konya, Adıyaman, Kütahya, Afyon, satış, Malatya, Ağrı, Manisa, Amasya, Kahramanmaraş, Ankara, Mardin, Antalya, Muğla Artvin, Muş, Aydın, Nevşehir, Balıkesir, Niğde, Bilecik, Ordu, Bingöl, 1 kalite Rize, Bitlis, Sakarya, Bolu,Samsun, Burdur, Siirt, Bursa, Sinop, Çanakkale, Uygun fiyat Sivas, Çankırı, Tekirdağ, Çorum, Tokat, Denizli, Trabzon, Diyarbakır, Tunceli, Edirne, Van, Erzurum, Şanlı urfa, Elazığ, Uşak, Erzincan, Yozgat, Eskişehir,Satışı Zonguldak, Gaziantep, Aksaray, Giresun,Gümüşhane, Karaman, Hakkari, Kırıkkale, Hatay, Batman, Isparta, Şırnak, İçel (Mersin), Bartın, İstanbul, Ardahan, İzmir, Iğdır,Kars, Yalova, Kastamonu, Karabük, Kayseri, Toptan Kilis Kırklareli, Osmaniye Kırşehir, Düzce, Kocaeli, Kars, Yalova, Kastamonu, Karabük, Kayseri, Toptan Kilis Kırklareli, Osmaniye Kırşehir, Düzce, Kocaeli, Tüm il ve ilçelerimize Online siparişleriniz üzere satış hizmeti sunuyoruz. Kargo teslimatıyla 2 iş günü içerisinde adres teslimatı yapılır.
Ana Sayfa Ürün Kategorileri Duvar Kağıdı Katalogları Duvar Kağıdı Fiyatları Duvar Kağıdı Distribütörü Duvar Kağıdı Uygulamaları Duvar Kağıtları İthal Duvar Kağıtları Sık Sorulan Sorular Duvar panoları Teknik Bilgiler Taş desenli duvar kağıdı Duvar posterleri isviçre Amerikan duvar kağıdı İngiliz duvar kağıdı 3 boyutlu duvar kağıdı Duvar posterleri İndirimli Alman Seri Sonu İtalyan Duvar kağıdı uygulama aparatları ucuz duvar kağıdı Güney Kore duvar kağıdı İletişim
 
Cam Tekstili

Cam tekstili - Duvar kaplamaları

Cam tekstili bayisiyiz

Cam tekstili özellikleri ve tanımı

1-Cam tekstil malzemesinden elde edilen ürün bin derece de ısıtılmış cam ipliklerinden ve tekstil kullanılarak cam tekstil boyanabilir duvar kaplaması haline getirilir.

2- Şık desenler ve modeller le mekan zenginliği sağlar.

3- Silikonlu subazlı boyası ile boyanabilir desenin motiflerinin 12 kat boya atılamsını sağlar. 12 kat boyama sonunda desenler kapanır.

4- Kullanım ömrü maximum 14 ile 16 yıl kullanılabilir. Cam tekstil üzerinde 12 kat su bazlı boya ile boya nabilir. İstenil diyinde boya rengini değiştire bilirsiniz normal duvar yüzeyindeki boya değişimigibi boya kullanımı her 6 yıl ile 8 yılda bir boyama yapılabilir.

5- Sert darbelere karşı dayanıklılık sağlar deforma olmaz çizilmez ve kolay yırtılmaz alev almaz.

6- Sıva ve boya çatlaklarının yüzeye yansımasını önler ve çatlayan boya kabarcıklarını gizler.

7- Küflenmeyi önler rutubeti dengeler koku yapmaz dış dan gelen rutubeti dışarı atar.

8- Nefes alır duvarın nefes almasını sağlar ve optimum buhar difüzyonu sağlar hijyeniktir.

9- DIN 4102,Bölüm 1'e göre B1 sınıfıdır,yangına karşı alev almaz dayanıklıdır.

10- Akustik cam tekstili duvar kaplaması 100 de 25 desibel ses yutma özelliğine sahiptir.

11- Üstün dokuma teknolojisi sayesinde desen ve modeli teknik yapısı bozulmaz yıllar boyunca kullanılır.

12- Hijyeniktir, Mikrop barındırmaz ve kolay silinir, Vertex cam tekstili kalitesiyle,

13- Ev duvar larında hastane Alış veriş merkezlerinde Toplu konut alanlarında, Otel, Mobilya mağzaları, Sergi ve sinama salonlarında, Havaalanı, Müze, Tüm kullanım alanlarında kullanılır.

14- Cam tekstili ustası, Zehirli madde içermez,kullanıcı ve uygulayıcı sağlığı için elverişlidir.

15- Cam tekstili yapıştırıcısıyla Alçı, Alçıpan,Sunta, Sıva, Ahşap, beton, cam, Mermer, seramik, Fayans, gibi hertürlü yüzeye yapışma olanağına sahiptir.

16- Ekonomiktir duvar bozukluklarının dalga ve eski boyalı yüzeylerin kusurlu hataları alçı bozuklukların çözümü olan cam tekstili duvar kaplamaları.

 DUVAR HAZIRLIĞI VE YAPILMASI GEREKEN BİLGİLER

Duvar kaplaması olacak mekanların duvar zemin hazırlık
Öncelikler cam tekstili kaplama öncesi Tavan sıva ve saten alçılarının çekilip biririlmiş olmalıdır, Kartonpiyer ve tavan boya işleri Tavanda ve duvarda elettirik tesisatı ve su tesisatının tüm işlerinin tamamlanması önemlidir. Duvar astar boyası, bitirlmil olmalıdır.

 YER ZEMİN HAZIRLIĞI
Yer zemin hazırlığı Zeminde sıva ve şap işleri kapı kasası takılması, pencere ve camlarının takılmasının bitirimlim olmalıdır, zemin parkesi yapılmalıdır.

 CAM TEKSTİLİ ZEMİN HAZIRLIĞI
Cam tekstili zemin hazırlıkları duvar çatlak ve boya kalkıkların kazınıp temizlenip alçısının çekilir zımparası yapılır astar boyaları çekilir. Duvarda çukur ve dalgalıkların doldurlmasını öneririz.

 CAM TEKSTİLİ UYGULAMA TEKNİĞİ BİLGİLERİ
Öncelikle duvarın yükseklik ölçüsü alınır en ebatlarını alarak kaç boy çıkıyorsa ona göre kesim yapılır. Kesim aşamasın da fire payı olarak ilk 1 boyu on santim fazla fire ve desen payı olarak fazladan kesiniz, Beriltilen ölçüler kesimi sonrası uygulamak için zemin konturolü yapılır. İlk uygulama başlangıcı köşe veya kolon başlangıcından başlanır pencere tarafında bitirilir. İlk birinci boy atımında mutlaka şakül veya terazi tutunuz kağıdın desen kaymasında 2 ci ve diyer atılan boy kaplamaların tamamı yamuk ve terazisinde kitmeye bilir, Uygulama sırasında desen tekrarına dikkat ediniz, desen ekbirleşimlerini düzgün ve denk getirilmesine özen gözteriniz aksi taktirde boya yapıldıktan sonra ek birleşim yerleri barizbir şekilde berilni olarak gözükmektedir.Cam tekstili ustası, bilgilendirilmelidir.

 CAM TEKSTİLİ YAPIŞRIRICISI VE HAZIRLIĞI
Öncelikle 1 kovaya 18 litre suya 500 grm yapıştırıcısı karıştırarak 20 dakika bekletilerek kıvama gelir yapıştırıcının katı ve koyu kıvamına gelmeli çok fazla ince tutkal kullanılamaz. Not. Cam tekstil uygulama sırasında yapıştırıcıyı duvara sürünüz ve kaplamasını yapınız. Kaplama sonrası ek birleşimlerindeki tutkal kalıntılarını sulu bez yardımıyla siliniz.

 YAĞLI BOYALI VE ESKİ BOYALI YÜZEYLERİN ZEMİN HAZIRLIĞI
Saten boyalı duvar yüzeylerinde çok eski boyalı yüzeylerde mutlaka dönüşüm geçiş astarı çekilmelidir. Astar boyası çekilmeden cam tekstili uygulamalarında ileriki günlerde kalkma kabarmalara cam tekstilde ek birleşim yerlerinde ayrılmalar oluşabilmektedir. Bu teknik uygulamaların bilgilerini bizzat cam tekstili fabrikası tarafından bildirilip ve teknik uygulama sonucu test edilerek belirlenmiş tir. NOT. Pilastik duvar zeminlerinde ve subazlı duvar zeminlerinde astar boya gerektirmeden uygulanabilir.

 ALÇIPAN ÜZERİNE UYGULAMA HAZIRLIĞI
Alçı pan üzerine cam tekstili duvar kaplaması Öncelikle Alçıpan ek birleşim yerlerinin derz bantıyla çekilerek ve üzerine saten alçısı çekimi yapılır ve genel alçıpan üzerine alçı çekimi tamamlanır. Zımparası ve yapıştırmak için pilastik astar boyası ve yada cam tekstili yapıştırıcınını suyla incelterek 1 kat ince bir şekilde çekilebilir.

 FAYANS ÜZERİNE CAM TEKSTİLİ
Eski fayans üzerine kaplama öznesi fayansın üzerine kaliteli astar boyası çekilir ve kuruma sonrasında fayas ek birleşim aralarının kelekimle çekilip doldurularak cam tekstili duvar kağıdını kaplatabilirsiniz. Boya işlemindede 2 kat kaliteli su bazlı boyası yapılarak uzun yıllar kullanılır.

 BANYO LAVABO CAM TEKSTİLİ UYGULAMASI
Bonyo ve lavabo zeramik üzerine geçiş astarı ve seramik ek birleşimyerlerinin kalekimle doldurulup cam tekstili kaplaması uygulanabilir, BOYAMASI. Kaliteli subazlı silikonlu boyasıyla boyanabilir uzun yıllaca kullanılabilir. Not. Duşakabin, herici yerlerde kullanılır.

SUNTA ÜZERİNE VE LAMBİRİ ÜZERİNE UYGULAMASI
Sunta üserine cam tekstili uygulaması yapılır, Sunta üzerine boya dönüşüm astarı çekilerek kurma sonrası uygulaması yapılabilir.

  CAM TEKSTİLİ BOYAMA ÖZELLİKLERİ
Duvar kaplaması uydulama aşaması tamamlama aşaması sonrası, Su bazlı silikonlu duvar boyasıyla ilk boyamada 2 kat boyama yeterli olacaktır. İlk 1 katı boyasının kurumasını bekleyiniz. 2 kat boya aşamasını yaptıktan sonra kuruma süresi 24 saattir.
Not: Boyama işleminde rulo kullanırken, dekor, ip rulosu kullanılmalıdır.

 

             CAM TEKSTİLİ EBATLARI

1. Seçenek.En ebatı -1 m uzunluk 50 m 50 metre kare alan kaplar

2. Seçenek. E n ebatı-1 m uzunluk 30 m 30 metre kare alan kaplar.

3. Seçenek. En ebatı- 1 m uzunluk 25 m 25 metre kara alan kaplar.