Koçak Dizayn tarafından aksi belirtilmediği taktirde her türlü taşıma ücretlerini firmamız tarafından karşılanacaktır. Firmamızdan almış olduğunuz Ürünlerin 20 rulo üzerinde olduğunda ücretsiz kargo firmamızca karşılanacaktır. Her ürün, en iyi hizmet ile duvarlarınızı süsleyecek olup, çocuk odası duvar kağıtları, genç odası duvar kağıtları, ithal duvar kağıtları olarak adlandırılmaktadır. Duvar kağıdı bizim işimizdir.
    Duvar Kağıtları hizmeti veren yeni web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. EN kaliteli ürünleri bizden bulabilirsiniz.
    2013. 2014. 2015. İthal Duvar kağıdı Kataloglarımız ve ürünlerimiz Magazalarımıza gelmiştir. 1 sınıf kalitede Stoklu Toptan ve pare kende satışlarımızla, Ankara ve diyer illerimize ürün satışlarımız mevcuttur. Müşterilerimizin ürün beyendikten sonra Kargo teslimatıyla Adrese teslimat yapıyoruz.[ 1 METRE KARESİ- 4 TL- ithal kaliteli ürünler.Toptan kağıt alımlarında bu fiyatlar düşecektir. Ürünlerimiz garentili ve Stoklu ürünler.
    Online Duvar kağıdı Toptan ve peraken de satışlarımız mevcuttur. Tüm bayilerimize ve mişterilerimize ürün seçimi sonrası Kargo ile adrese teslimat yapıyoruz. Adana, Konya, Adıyaman, Kütahya, Afyon, satış, Malatya, Ağrı, Manisa, Amasya, Kahramanmaraş, Ankara, Mardin, Antalya, Muğla Artvin, Muş, Aydın, Nevşehir, Balıkesir, Niğde, Bilecik, Ordu, Bingöl, 1 kalite Rize, Bitlis, Sakarya, Bolu,Samsun, Burdur, Siirt, Bursa, Sinop, Çanakkale, Uygun fiyat Sivas, Çankırı, Tekirdağ, Çorum, Tokat, Denizli, Trabzon, Diyarbakır, Tunceli, Edirne, Van, Erzurum, Şanlı urfa, Elazığ, Uşak, Erzincan, Yozgat, Eskişehir,Satışı Zonguldak, Gaziantep, Aksaray, Giresun,Gümüşhane, Karaman, Hakkari, Kırıkkale, Hatay, Batman, Isparta, Şırnak, İçel (Mersin), Bartın, İstanbul, Ardahan, İzmir, Iğdır,Kars, Yalova, Kastamonu, Karabük, Kayseri, Toptan Kilis Kırklareli, Osmaniye Kırşehir, Düzce, Kocaeli, Kars, Yalova, Kastamonu, Karabük, Kayseri, Toptan Kilis Kırklareli, Osmaniye Kırşehir, Düzce, Kocaeli, Tüm il ve ilçelerimize Online siparişleriniz üzere satış hizmeti sunuyoruz. Kargo teslimatıyla 2 iş günü içerisinde adres teslimatı yapılır.
Ana Sayfa Ürün Kategorileri Duvar Kağıdı Katalogları Duvar Kağıdı Fiyatları Duvar Kağıdı Distribütörü Duvar Kağıdı Uygulamaları Duvar Kağıtları İthal Duvar Kağıtları Sık Sorulan Sorular Duvar panoları Teknik Bilgiler Taş desenli duvar kağıdı Duvar posterleri isviçre Amerikan duvar kağıdı İngiliz duvar kağıdı 3 boyutlu duvar kağıdı Duvar posterleri İndirimli Alman Seri Sonu İtalyan Duvar kağıdı uygulama aparatları ucuz duvar kağıdı Güney Kore duvar kağıdı İletişim
 
Vinil Duvar Kağıdı

İTHAL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün özellikleri vinil birinci kalitede yoğun silinebilir koku yapmaz silim esnasında ve sonrasında renk değişikliyi yapmaz, tabanını kağıt tabanlı olmasından dolayı nem ve terleme yapmaz hava alma özelliğinde olup hijyeniktir. Yoğun silinebilir temizlenebilir kesinlikle deforma olmaz ve desen yıpranması veya duvardan kabarba yapmaz.

Uygulaması :
Rahar silinebilir, uygulaması kolaydır, duvar kağıdı ustaların rahatlıkla uyguladığı kaplamadır, Uygulaması sonrasında kesinlikle ek birleşim yerleri berli olmamaktadır.

Sökümü kolaylığı :
İlerki yıllarda yıpranan ve eskiyen kağıdın sökümü çok kolaydır, kaplama vinilli olduğun dan söküm esnasında 1 kova sıcak su ile fırça yardımıyla duvara bol şekilde suyla ıslatınız 10 ile 15 dakika sonra yumuşayan kağıdın vinilli üst kısmını sökünüz sonrasında tekrarda altta kalan kağıdın devamını ıslatınız 10 dakika sonra kalan kagıtları sökümünü tamamlayınız. Bu beriltilen teknik bilgiler uygulandığı taktirde söküm kısa sürede tamamlanır.

Silim teknik bilgiler dikkat edilmesi gereken bilgiler :
Silim yapmadan önce kullanılan deterjan ürünlerine dikkat etmeliyiz koçak dizayn tafsiyelerine uyulduğu taktirde kullanım yılını uzata bilirsinz. Firmamızın önerisi LOK amarikan deterjanıyla ve ya Sıvılı arap sabunu kullanılmasını öneriyoruz. Diyer ürünlerde desen ve renk değişikliklerine sebap yaratabilmekte dir.

Kullanım ömrü :
12 yıl ile 16 yıl kullanılabilmektedir.

ÜRÜN-EBATLARI.En ebatı. 0,53 cm, boyu 10,05 cm dir.Toplam 1 rulosu 5 Metrekare Alanı kaplar.

      Vinil Duvar Kağıdı Katalog